Usługi dodatkowe

Pomagamy przedsiębiorcom w których firmach z różnych powodów nie zostały wypełnione obowiązki księgowe lub księgowość była błędnie prowadzona. Nasi eksperci na podstawie otrzymanych dokumentów zajmą się wyprowadzeniem zaległości księgowych, podatkowych czy kadrowo-płacowych.

Nasze księgowe oprócz prowadzenia bieżącej księgowości jednostki, pomagają i doradzają Klientom w jaki sposób zgodny z prawem mogą zastosować optymalizację podatkową.

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to skomplikowany proces wymagający przygotowania wielu dokumentów. Nasi eksperci pomagają w zgromadzeniu niezbędnych danych, wypełnieniu wniosków i dokumentów oraz złożeniu ich w KRS. Pomagamy także w zakładaniu innych form działalności (jednoosobowa działalność, spółka z o.o. komandytowa itp.).

E-podpis to narzędzie, którym powinna dysponować niemal każda firma. Nasi specjaliści odpowiedzą na pytania, polecą gdzie kupić e-podpis, pomogą w jego instalacji lub przedłużeniu ważności czy zmianie konfiguracji.

Dział prawny naszej firmy udziela Klientom jednorazowych porad prawnych, gdy tylko mają jakieś prawne pytania. Usługa wyceniana jest indywidualnie i świadczona w dogodny dla Klienta sposób np. telefonicznie, e-mailowo lub podczas osobistego spotkania.

Pomagamy Klientom w przeprowadzaniu procedury likwidacji spółek m.in. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i Prostej Spółki Akcyjnej. Zajmujemy się całym procesem, przygotowujemy odpowiednie dokumenty, składamy wnioski do Krajowego Rejestru Sądowego oraz nadzorujemy zmiany. W przypadku pytań Klienta nasi eksperci służą swoim fachowym doradztwem.

Masz pytania?