NASZA OFERTA


Jesteśmy biurem rachunkowym, które na rynku działa już kilkanaście lat. Zapewniamy prowadzenie księgowości bez względu na formę działalności firmy, branżę czy lokalizację.


W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres usług rachunkowych m.in.:

 

Oprócz prowadzenia finansów firmy dajemy naszym klientom dostęp do prostego i intuicyjnego programu księgowego, który ułatwi im np. wystawianie faktur czy przesyłanie dokumentów. Narzędzie online pozwala też na sprawdzanie dokonywanych transakcji czy bieżące kontrolowanie finansów firmy.

 

 

Korzystając z usług biura rachunkowego klienci mają pewność, że nasi dedykowani księgowi są do dyspozycji i zawsze służą poradą, pomogą w napisaniu pism urzędowych czy będą reprezentować firmę przed urzędami.

 

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ CENNIK

Ile kosztuje pełna księgowość online?

Nasz cennik charakteryzuje ELASTYCZNOŚĆ.

Nie zobowiązujemy klientów do deklarowania liczby dostarczanych dokumentów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że w każdym miesiącu liczba ta może się zmieniać. Na nasz cennik składa się kilka przedziałów liczby dokumentów. Im mniej dokumentów w danym miesiącu tym niższa kwota do zapłaty.

Liczba dokumentów

cena za pełną księgowość online

do 40 dokumentów

595 zł /miesiąc

41 – 65 dokumentów

770 zł /miesiąc

66 – 100 dokumentów

980 zł /miesiąc
101-150 dokumentów
1 295 zł /miesiąc
151-200 dokumentów
1 575 zł /miesiąc

201-250 dokumentów

1 960 zł /miesiąc

251-300 dokumentów
2 310 zł /miesiąc

prowadzenie pełnej księgowości online

Jak wygląda pełna księgowość online?

ELEKTRONICZNY OBIEG DOKUMENTÓW

Po podjęciu współpracy klient otrzymuje dostęp do panelu księgowego, za pośrednictwem którego może przesłać nam dokumenty do zaksięgowania – skan lub zdjęcie. W każdej chwili ma więc dostęp do każdej otrzymanej i wystawionej faktury.

MONITOROWANIE POSTĘPÓW

Klient ma możliwość śledzenia na bieżąco wszystkich dokonywanych przez nas rozliczeń. W panelu wyświetla się stan podatkowy firmy, istnieje również możliwość sprawdzenia sporządzonych i złożonych przez nas deklaracji podatkowych lub sprawozdań.